domowe sposoby na zgagę i refluks

 

Region Morza Martwego od wieków jest ceniony za swoje właściwości lecznicze, wręcz zbawiennie na objawy skórne, które dziś nazwalibyśmy łuszczycą. Już od czasów średniowiecza kuracjusze korzystali tutaj z kąpieli, nacierania błotem czy terapii z użyciem roślin i zaleczyli objawy swojej choroby. Teren Morza Martwego jest prawdopodobnie największym naturalnym źródłem surowca wykorzystywanego do pielęgnacji ciała na świecie. Naukowcy uważają, że źródłem leczniczego działania surowców kosmetycznych tego regionu jest jego wysokie zasolenie wynoszące aż 33% oraz bogactwo minerałów, takich jak magnez, wapń czy potas. Dzięki firmie Dermacea (https://dermacea.pl/), która jest jedynym w Polsce, oficjalnym dystrybutorem dermokosmetyków izraelskiej firmy S.T.Healh Care, bogactwo tego regionu możesz mieć na wyłączność, zamknięte w słoiczku z kremem. Te kremy, maści i olejki są produkowane przez farmaceutę Yousefa Antona, i mają receptury oparte na naturalnych składnikach z regionu Morza Martwego. Aloes, nagietek lekarski, masło shea, szałwia i mirra, pozyskiwane w tamtym regionie posiadają składniki aktywne o terapeutycznych i odżywczych właściwościach, bardzo dobrze wspomagają procesy regeneracyjne i pielęgnacyjne skóry zmienionej łuszczycowo. Wszystkie dermokosmetyki firmy S.T.Healh Care mają naturalny skład, bez sterydów i są dostępne bez recepty. Przynoszą natychmiastową ulgę osobom z problemami skórnymi, ponieważ nawilżają skórę i działają przeciwświądowo.

Maść na łuszczycę z naturalnych składników

DERMACEA jest polską firmą, która powstała ponieważ właściciele zmagający się z łuszczycą szukali innych rozwiązań niż sterydy. Dziś oferują swoim klientom dermokosmetyki o unikalnych właściwościach, pomocne w leczeniu łuszczycy. Przy współpracy z profesjonalistami – producentami kosmetyków: Salvena, Delia, oraz pod czujnym okiem dermatologów z Centrum Badania Kosmetyków „Dermi – Test” w Łodzi powstały dwie maści dedykowane osobom chorującym na łuszczycę, Atopowe Zapalenie Skóry oraz egzemę: Silkum i Magnipsor

 

Skuteczne maści na łuszczycę – Silkum i Magnipsor

Magnipsor to maść na łuszczycę (Kosmetyki na łuszczycę – oleje, kremy, maści, preparaty na łuszczycę | sklep internetowy DERMACEA ), o składzie w 100% naturalnym, bez chemii i sterydów. Dzięki naukowo opracowanej recepturze oraz najwyższej jakości naturalnym składnikom aktywnym wyraźnie łagodzi widoczne objawy łuszczycy. Zawiera naturalne olejki z roślin, mi. olejek z rokitnika, który wykazuje szczególne działanie w przypadku łuszczycy. Głównym składnikiem maści na łuszczycę Magnipsor White jest naturalny Ichtiol, który zmniejsza zaczerwienienia i swędzenie skóry.

Silkum to maść do pielęgnacji ekstremalnie suchej i zaczerwienionej skóry, polecana osobom ze zmianami łuszczycowymi, AZS i egzemą. To produkt od początku do końca wyprodukowany i przebadany w Polsce. Pomaga w leczeniu zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem i uporczywym swędzeniem.

 

Formuła Silkum oparta jest na naturalnych olejach, przez co nie tylko nawilża skórę, ale i chroni chorobowo zmienione miejsca przed podrażnieniami i otarciami tworząc ochronny filtr. Dla lepszego leczenia łuszczycowo zmienionej skóry w składzie zawarto unikalną substancję aktywną NEWAPLE ekstrakt z koreańskiej rośliny z rodzaju bylica, Artemisia Princeps, która od wieków używana jest w leczeniu chorób skóry. Silkum nie powoduje podrażnień i alergii. Został przebadany dermatologicznie. Skład nie zawiera sterydów, a pozwala poczuć natychmiastową ulgę przy uporczywym swędzeniu.