fot. Jakie znacie domowe sposoby na ból nerek ?

 

Zespół jelita drażliwego to nie problem, który zagraża naszemu życiu, ale na pewno wpływa na komfort, dlatego warto zrobić wszystko, aby z nim walczyć. Skutków, które są dla nas bardzo dokuczliwe jest bardzo dużo. Jeśli mamy problemy ze śluzem w stolcu albo mamy objawy pieczenia w przełyku to może to być właśnie ten problem.  Do objawów zalicza się także bóle głowy albo odcinka lędźwiowego kręgosłupa czy częstomocz i uczucie parcia na pęcherz. Co w takiej sytuacji zastosować, aby sobie pomóc? Na rynku jest silicol, który został opracowany w taki sposób, aby naprawdę działał bardzo skutecznie. Kwas krzemowy zawarty w produkcie jest skuteczny, dlatego warto z niego skorzystać. Tym bardziej, że produkt jest tani, a jednocześnie skuteczny. Łączy w sobie wszystkie te cechy, na które wielu z nas zwraca uwagę.

Stosowanie i przechowywanie żelu

Żel stosujemy doustnie po 15 ml dziennie. Można to rozcieńczyć z wodą albo jogurtem, jeśli nie chcemy żelu w czystej postaci przyjmować. Stosuje się go trzy razy dziennie i warto się tego trzymać, bo tylko wtedy wpłynie to na skuteczność działania żelu. Okres stosowania żelu to cztery tygodnie. Później trzeba sobie zrobić około tygodnia przerwy i dopiero wtedy stosujemy kolejne cztery tygodnie żel. Po tym czasie robimy sobie przerwę. Żel można przechować poza lodówką, dlatego zawsze można go mieć przy sobie. Otwarty żel można stosować przez trzy miesiące.

Problemy żołądkowe

Jeśli cierpimy na IBS to trzeba jak najszybciej zainteresować się żelem, który jest w stanie nam pomóc. Jest tani i skuteczny, a do tego łatwy w aplikacji, dlatego warto będzie go już teraz zamówić. Na stronie producenta znajdziemy wykaz aptek w całym kraju, które oferują ten żel, dlatego warto sobie to sprawdzić. Wtedy będziemy wiedzieli gdzie się zgłosić. Jeśli w naszym mieście nie ma żelu to zawsze można będzie go zamówić przez Internet. Apteki internetowe są dobrze zaopatrzone i bardzo szybko wysyłają to wszystko, co u nich zamówi klient. Warto to sobie teraz sprawdzić.